Dřevěná omalovánka chameleon

320 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Dřevěná gravírovaná omalovánka s motivem chameleona je pěkným dárkem pro kreativní duše. Náš chameleon se navíc dokáže vybarvit přesně podle vašich představ. Budete mu s tím muset trochu pomoci, ale výsledek bude stát za to. Je jen na vás, zda ho necháte jako obvykle splynout s prostředím nebo naopak vyniknout. V tomto případě to neřídí příroda, ale vy. Vybarvování navíc prokazatelně působí proti stresu. Kdo by odolal?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná omalovánka je skvělá na zabavení starších dětí, partnerů, ale dá se použít i jako hra, kdy každý vymaluje kousek (např. si můžete předávat omalovánku po 10 minutách) a necháte se překvapit výsledkem. Společně s fixami, které u nás seženete také, vytvoříte úžasný dárek k narozeninám nebo Vánocům.

Rozměr:  20 cm

Materiál: překližka.

Čím malovat?

K dotvoření doporučujeme použít akrylové fixy - dle mé zkušenosti dosáhnete nejpřesnějšího výsledku (přiobjednejte na /fixy/), dalé můžete použí i akrylové barvy, klasické fixy, pastelky. Pokud vyzkoušíte k dotvoření zde nezmíněný produkt, dejte nám vědět. Zpětná vazba nás potěší.

Pro dlouhodobé zachování barev doporučujeme obrázek zafixovat průhledným lakem.

Nevhodné pro děti do 3 let.