Nad 800 Kč doprava zdarma.

O nás

 

 Jmenuji se Paulina Havlasová a jsem zakladatelkou značky Kouzlo Myšlenky -  malá firma z Jizerských hor, která vznikla v srpnu 2021.

 Tvorbě šperků se věnuji přes 20 let. Od mala mě bavilo vymýšlet a zkoušet nové šperky i dekorace. Kombinovat materiály, upcyklovat (jen jsem tehdy nevěděla, že se to tak jmenuje). Tvorba je mým celoživotním koníčkem. Od dětství jsem snila, jako nejspíš většina z nás, že mě můj koníček bude živit. Teprve po narození syna jsem sebrala odvahu ukázat světu, co ve mně je.

 Během roku se ke mně přidal manžel Zdeněk Havlas, který byl mým velkým motivátorem a podporovatelem. Momentálně ho můžete potkávat ve stánku na jarmarcích a trzích.

 Vyrábíme především dřevěné, ručně malované šperky, kterými můžete světu ukázat, co vás baví (např. morče, jednorožci...). Tvoříme také šperky z kombinovaných materiálů, dekorace, kreativní sady. Nabízíme i výrobu placek, magnetek, otvíráků, zrcátek - formou buttonů - s vaším motivem, vhodné pro prezentaci firmy, malé dárečky. Provozujeme i tvůrčí dílničky. Ty budou brzy v nabídce i pro školky a školy (v Libereckém kraji).

 V tvorbě se nechávám ráda inspirovat zákazníky, vznikají díky tomu kousky, které by mě jen tak nenapadly.

 

 

Tento projekt byl realizovaný a podpořený z rozpočtu Libereckého kraje.

Jsme součástí průvodce Liberecký kraj sobě

logo-liberecky-kraj

Ocenění: