Dřevěná omalovánka dráček

320 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Dřevěná omalovánka s motivem dráčka potěší milovníky těchto pohádkových tvorů. Náš dráček není žádná tříhlavá saň a svou vizáží připomíná dobromyslného draka Mraka z pohádky Za humny je drak. My si draka dokážeme představit v nejrůznějších barevných kombinacích. Jaká bude to vaše?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Draci k dětskému světu neodmyslitelně patří. Vydejte se do světa pohádek s naší dřevěnou dekorací, která může sloužit i jako omalovánka. Drak je gravírovaný do překližky z břízy.

Dřevěná omalovánka je skvělá na zabavení starších dětí, partnerů, ale dá se použít i jako hra, kdy každý vymaluje kousek (např. si můžete předávat omalovánku po 10 minutách) a necháte se překvapit výsledkem. Společně s fixami, které u nás seženete také, vytvoříte úžasný dárek k narozeninám nebo Vánocům.

Rozměr:  20 x 20 cm

Materiál: překližka.

Čím malovat?

K dotvoření doporučujeme použít akrylové fixy - dle mé zkušenosti dosáhnete nejpřesnějšího výsledku (přiobjednejte na /fixy/), dalé můžete použí i akrylové barvy, klasické fixy, pastelky. Pokud vyzkoušíte k dotvoření zde nezmíněný produkt, dejte nám vědět. Zpětná vazba nás potěší.

Pro dlouhodobé zachování barev doporučujeme obrázek zafixovat průhledným lakem.

Nevhodné pro děti do 3 let.