Nad 800 Kč doprava zdarma.

Kouzlo Myšlenky na Rádiu Blaník

V říjnu 2022 mě oslovit Petr Slíva z Rádia Blaník, zda bych s ním nechtěla udělat rozhovor do pořadu Zlaté české ručičky. A já souhlasila, i když jsem nervozitou ani nespala. Jak rozhovor dopadl, se dozvíte níže. 

Od doby, kdy rozhovor vyšel, se již mnoho věcí změnilo, naše výrobky se posunuly opět o krok vpřed a v letošním roce nás také čekají velké změny. I tak jsem se rozhodla, že vás o tento starý rozhovor neochudím. Jednalo se o můj první rozhovor vůbec, byla jsem nervózní a podle toho to i vypadalo. Myslím si, že můj přeřek o tom, že vyrábím šperky z morčat mi už nikdo neodpáře. A co si budeme, i já na něj s radostí vzpomínám. Krásně to uvolnilo atmosféru. 

Rozhovor probíhal v přátelském duchu, díky panu Slívovi jsem se velmi rychle uklidnila a většina nervozity ze mě opadla. Musím říct, že Petr Slíva je opravdu profesionál a i z hromádky nervů dokázal vykřesat vcelku povedený rozhovor. Za to mu z celého srdce děkuji a věřím, že příště to bude z mé strany mnohem lepší. 

Záznam již na webu rádia ani v podcastech není, přesto si rozhovor můžete poslechnout. Díky Rádiu Blaník, které mi záznam poskytlo. Užijte si poslech a kdybyste se chtěli přesvědčit, z čehože jsou vlastně ta morčátka vyrobena, stačí kliknout zde. 

Autor rozhovoru: Rádio Blaník 

Skvělou zprávou je, že se můžete do rádia dostat i bez toho, aby vás oslovili sami. Stačí vyplnit formulář na stránkách Rádia Blaník a v případě, že jim zapadnete do pořadu, ozvou se vám a rozhovor s vámi natočí. 

289_drevena-broz-morce-hnedo-bile